Kariyer

Kariyer

Kapital Hukuk Bürosu genç ve dinamik kadrosuyla büyümeye devam ediyor.

Kapital Hukuk Bürosu istihdam edeceği avukatları, bünyesinde yasal staj dönemini tamamlamış avukat adaylarından tercih etmekte ve yasal staj döneminde çalışacak avukat adaylarını da yaz stajı döneminde belirlemektedir. Büromuzda çalışacak avukat ve stajyer avukat adaylarını belirlemek üzere her sene yaz stajı programı ve yasal staj programı yürütülmektedir

Yaz Stajı Programı

Hukuk büromuz 3.sınıfı bitiren hukuk fakültesi öğrencileri için avukatlık mesleğini, uzmanlık alanlarımıza giren hukuk dallarını, departmanlarımızı ve büromuzu tanıtmak amacıyla 8 haftalık yaz stajı programı düzenlemektedir. Temmuz ayının ilk haftasında başlayıp Ağustos ayının son haftasına kadar süren yaz stajı programımıza kabul edilen adaylar davet edilir. Büromuzun yaz stajı programına katılmak isteyen öğrencilerin en geç 30 Nisan tarihine kadar özgeçmişlerini [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. İlk değerlendirmenin akabinde görüşmeye kabul edilen adaylar yüz yüze görüşmeye davet edilir. Yüz yüze görüşme sonucu seçilen adaylara hangi tarihlerde büroda yaz stajı gerçekleştirecekleri ile ilgili bilgilendirme gerçekleştirilir.

Yasal Staj Programı

Kapital Hukuk kurumsal kimliği ile profesyonel gelişimini ve avukatlık kariyerini bünyemizde şekillendirmek isteyen stajyer avukat adaylarının özgeçmişlerini [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir. İlk değerlendirmenin akabinde online görüşmeye kabul edilen adaylar ardından ikinci ve üçüncü görüşmelerde farklı alan değerlendirmelerine tabi tutulurlar. Görüşmeler neticesinde yasal staj için seçilen adaylara iş teklifi yapılır. Kabul eden adaylara yasal staj eğitim programının içeriği ve planlaması hakkında detaylı bilgi verilir.

Sizin bilgilerinizi önemsiyoruz.

Adaletle ve özenle, hukuki başarılar elde ediyoruz.

Kazanç ve tazminatlarınızı, sizin adınıza tazmin ediyoruz.

Kaliteli ve hizmet odaklı çalışmalarla başarıya gidiyoruz.