Hakkımızda

HAKKIMIZDA

HUKUK DANIŞMANLIĞINA KURUMSAL BAKIŞ

Av. Harun Ümit Eren ve Av. Bahadır Gökhan Kaya’nın 2016 yılında kurmuş olduğu Kapital Hukuk Bürosu; değişen ve globalleşen dünyaya müvekkillerinin uyumlanmasını hedefler. Bünyesindeki avukatları, sigorta uzmanları ve icra ekibiyle, ticari faaliyetler için yurtiçi veya uluslararası alanda Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku, İcra-İflas Hukuku ve Vergi /SGK Hukuku alanlarında yoğunlaşarak daha kaliteli ve kapsamlı hizmet vermeyi hedefler. İlgi alanlarını sınırlı tutarak tecrübeli olduğu hukuki uyuşmazlıklarda hizmet verirken aynı zamanda müvekkillerinin kurumsallaşma stratejilerine katkı sağlar.
Toplam 111 adet ulusal-uluslararası şirkete “Ticari Faaliyet Bandı” sistemi ile aktif olarak düzenli danışmanlık hizmeti vermekte olan Kapital Hukuk Bürosu, alacakların tahsili için geliştirilmiş sistemi ile tahsilat oranını artırmayı amaçlar. Şahıs şirketlerinin kurumsallaşma süreçlerinde gerekli görülen her türlü desteği sağlar ve muhtemel hukuki sorunları önleyici hizmetler verir. Merkezi İzmir’de olup Türkiye’nin diğer illerindeki bürolarla ve yurtdışındaki diğer hukuk büroları ile işbirliği yapar.
0
Temsil Edilen Müvekkil
0
Kadın Çalışan Oranı
0
Toplam Çalışan Sayısı
0
Hizmet Verilen Diller

TECRÜBELİ KADROSU İLE GENİŞ KAPSAMLI HİZMET

Büromuz, faaliyetlerini kurumsal bir çerçevede sürdürmektedir. Bu bağlamda kurumsallık anlayışımız:

– Sürekli gelişimi hedefleyen ar-ge çalışmaları,

– Disiplinli çalışma ve istatistik kaydı,

– Teknoloji ile entegrasyon (ihtiyaca yönelik tüm yazılım-donanımların edinilerek personel tarafından aktif kullanımı verimli hale getirecek eğitimlerinin verilmesi ile bu yazılım ve donanımların verimliliğinin takibi),

– İşlerin en kısa sürede tamamlanması için yeterli kadro istihdam edilmesi,

– Müvekkil ile belirlenen periyotlarda vekillik ilişkisi hakkında fikir alışverişi ve memnuniyet analizi,

– “En Düşük Masraf & En Yüksek Verim” ilkeleri üzerine inşa edilmiştir.

Bir başka ilkesi de kadınların, gençlerin ve dezavantajlı grupların istihdamını desteklemektir.

Çalışanların %66’sı kadın olup, %60’ı 30 yaş altı bireylerden oluşmaktadır.

Temelde Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermekte olup, Almanca, Fransızca ve Rusça dillerinde de

hukuki hizmet sağlamaktadır.

SİSTEMATİK & YENİLİKÇİ

Kapital Hukuk Bürosu’nun üzerine kurulduğu bu temel anlayışlar neticesinde tüm müvekkillerin memnuniyeti ve kaliteli hizmet verilmesi amaçlandığından, büromuz ile çalışan firmaların sayısı günden güne artmaktadır.

Büromuz, sürekli değişen ticari koşullara ve müvekkillerin değişen ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde adapte olabilmek adına kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Hukuk departmanında çalışan avukatlar, görevlerine yönelik eğitim ve seminer programlarına katılmakta ve alanlarında daha da uzmanlaşmak adına akademik çalışmalarda yer almaktadır. Kapital Hukuk Bürosu’nda yer alan icra ekibi için motivasyon, ikna kabiliyetinin geliştirilmesi, tahsilat yöntemleri hakkında şirket koçluğu ve tahsilat danışmanlığı veren firmalardan, danışmanlık ve eğitim hizmeti almaktadır.

Her hafta yapılan birim içi ve genel toplantılarla; mevcut müvekkillerin genel durumu, özel dosyaların tetkiki, tahsilat sisteminin nasıl geliştirileceği ve motivasyonun artırılması üzerine ar-ge çalışmaları

yürütülür. Ayrıca benzer alanda faaliyet gösteren avukat ve uzman icra katipleri ile oluşturulan e-posta grubu ve ihtiyaca binaen dahil edilen hukuk yazılım şirketiyle tahsilat yöntemleri, yazılım sistemleri ve güncel hukuki gelişmeler üzerine uygulamaya yönelik deneyimler hakkında bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

EN DÜŞÜK MASRAF & EN YÜKSEK VERİM

Kapital Hukuk Bürosu ”En Düşük Masraf & En Yüksek Verim” ilkesine dayalı çalışma anlayışı ile müvekkillerine hizmet sunar.

Teoride başarılı olacağı öngörülen fikir ve sistemlerin tamamını aynı anda tek bir büroda deneyimleme imkanı sağlayan Kapital Hukuk Bürosu’nda, fikir ve uygulamalar pratik olarak tatbik ederek sonuçlar ve faydalar birlikte değerlendirmeye tabi tutulur. Böylece en faydalı fikir ve sistemler sürekli güncellenerek, rekabette ve büro yönetiminde en faydalı sonuçlar elde edilir.

Dosya takip aşamasında alışılmış tahsilat yöntemlerine ek olarak, alternatif tahsilat yöntemleri uygulanarak pozitif sonuçlar alınması sağlanır. Parayla ölçülebilen değeri haiz olan fikri ve sınai

ürünler, icra yoluyla paraya çevrilmektedir. Böylece, müvekkilin alacakları maddi olmayan ancak maddi değeri olan varlıklar üzerinden takip edilerek en kısa sürede tahsil edilir.

Kapital Hukuk Bürosu, müvekkillerinin faaliyet gösterdiği sektörler detaylıca incelerek bu sektörde yaşanan sorunlar ve uyuşmazlıklara, uzman ekibi ile “En Düşük Masraf Ve En Yüksek Verim” ilkesi

doğrultusunda, sürdürülebilir bir çözüm sunar. Hukuk ihtiyaçları doğrultusunda müvekkilleri ile sürekli temasta kalarak çalışır ve sürdürülebilir çözümler üretir.

TÜRKÇE CV

HUKUK DANIŞMANLIĞINA KURUMSAL BAKIŞ

ENGLISH CV

A CORPORATIVE APPROACH TO LEGAL SERVICE

РУССКИЙ CV

КОРПОРАТИВНЫЙ ПОДХОД К ПРАВОВОЙ СЛУЖБЕ

CV ESPAÑOL

UN ACERCAMIENTO CORPORATIVO AL SERVICIO LEGAL

Danışmak istediğiniz her konuda bize ulaşın!

ADIMLAR

BİZ NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Bize Ulaşın

Danışmak istediğiniz konularla ilgili her zaman ulaşabilirsiniz.

Planlama & Danışmanlık

Sizin iş ve ihtiyaçlarınıza yönelik alanında uzman avukat kadromuz ile sizlere özel çalışma yapıyoruz.

Başarı

Yapılan çalışmalar sonucunda, başarılı hukuki sonuçlar.

İzmir Avukat Bürosu

İzmirin Parlayan Yıldızları

İzmir Kapital Hukuk Danışmanlık Ve Avukatlık Ofisi olarak sizlere güven veriyoruz. 2014 Yılında kurumsallaşan ve gelişen hukuki ihtiyaçlar doğrultusunda, büyürken ayrıca departmanlar haline gelen hukuk büromuz sizlerle. Her biri kendi alanlarında uzman izmir avukat kadromuz ile profesyonel destek bir telefon uzağınızda. Başarılı referanslarımız, sizlerle yapacağımız yeni danışmanlıklarda bizim en büyük ayak izimizdir.

Her amaca yönelik hukuki danışmanlık

Sizin bilgilerinizi önemsiyoruz.

Adaletle ve özenle, hukuki başarılar elde ediyoruz.

Kazanç ve tazminatlarınızı, sizin adınıza tazmin ediyoruz.

Kaliteli ve hizmet odaklı çalışmalarla başarıya gidiyoruz.