Av. Harun Ümit Eren

Hukuki Yardım Al

Danışmak istediğiniz her konuda bize ulaşın!

BİZE ULAŞIN

Av. Harun Ümit Eren

Av. Harun Ümit Eren: Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku alanında uzmanlaşmış müvekkillerinin İzmir’den dünyaya açılan kapısı konumuna gelmiş Kapital Legal Avukatlık Ortaklığı’nın kurucu avukatlarındandır. Ticaret ve Şirketler Hukukunda uzmanlaşmış olup ticari anlaşmalarda ekibi ile birlikte hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olarak ceza hukuku alanında yüksek lisans programına başlamış, avukatlık mesleğini icra etmek istediğinden akademisyenlik görevinden ayrılarak 2014 yılında İzmir Barosu’nda avukatlık stajını başlatmıştır.

2016 yılından itibaren İzmir dinamiklerine uygun kurumsal hukuk bürosu hayalini gerçekleştirmek üzere ar-ge çalışmaları yapmış 2018 yılında Kapital Legal Avukatlık Ortaklığının kurucuları arasında yer almıştır.

İşletmeler ile aynı dili konuşmak adına İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde işletme master programına başlamıştır. Avukatlık hizmetlerinde; kurumsallaşma, yönetim sistemleri, verimlilik ve kalite çalışmaları yürütmektedir. Halen Türkiye Kalite Derneği çatısı altında kalite ve yönetim sistemleri üzerine çalışmaya devam etmektedir. 2024 yılı itibari ile Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi yönetim kurulu üyeliği görevine başlamıştır.

Sivil toplum kuruluşlarında aktif rol almakta olup, EGİAD ve KESİAD üyesidir. Üniversite öğrencileri ve genç avukatlar ile tecrübe paylaşımı amacı ile kurulan LAWMENT derneğinin kurucuları arasında yer almakta olup gönüllü olarak çalışmaktadır.

Kapital Legal Avukatlık Ortaklığı’nda hukuk departmanına liderlik yapmaktadır.