Av. Muhittin Kurnaz

Hukuki Yardım Al

Danışmak istediğiniz her konuda bize ulaşın!

BİZE ULAŞIN

Av. Muhittin Kurnaz

Üniversiteye giriş sınavında elde ettiği Türkiye 2.liği derecesiyle Bilkent Üniversitesi’nden kapsamlı bursa hak kazanmıştır. Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden yüksek onur lisans derecesi ve Ekonomi Bölümü yandal derecesi elde eden Kurnaz, Kapital Legal’de başarılı bir staj dönemi tamamlamıştır. 

Hukuk alanındaki yetkinlikleri ve akademik başarısıyla öne çıkan Kurnaz, Barcelona Graduate School of Economics’te Ekonomi yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Bu yüksek lisans eğitimi, ona uluslararası ekonomi ve ticaretin karmaşık dinamiklerini anlamada derin bir kavrayış kazandırmıştır.

Hukuki danışmanlık alanında İspanyolca, Rusça ve İngilizce dillerinde profesyonel hizmet veren Kurnaz, yurt içi ve yurt dışı yabancı müvekkilerin hukuki danışmanlığını yapmış, şirket kurma, birleşme ve devralma süreçlerini yönetmiştir. Sadece çözüm odaklı hukuk anlayışı ile değil, önleyici hukuk misyonuyla projeler geliştiren Kurnaz, halihazırda Kapital Legal Avukatlık Ortaklığında Partner Avukat olarak müvekkillerine kapsamlı hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Eğitim:

Bilkent Üniversitesi | Hukuk Fakültesi & Ekonomi Bölümü Yan Dal

Barcelona Graduate School of Economics | Ekonomi Yüksek Lisans


Dil:

Türkçe, Rusça, İngilizce, İspanyolca 


Sertifikalar:

İzmir Ticaret Odası | Dış Ticaret Uzmanlığı